Lounea Pietarsaari

Pietarsaaressa olemme toimineet paikallisena ICT- ja tulostusratkaisuiden tarjoajana vuodesta 2000 lähtien Oy Canorama Ab:na aina vuoteen 2020, jolloin liityimme osaksi Lounea-konsernia ja yritysnimemme muuttui Lounea Yritysratkaisut Oy:ksi. Paikallisesta yrityksestä on vuosien aikana kasvanut valtakunnallinen digitaalisten palveluiden toimija. Tarjoamme asiakkaillemme täyden palvelun aina tarpeiden kartoituksesta ylläpitoon.

 

Tarjoamme yrityksellesi:

Yhteystiedot yritysasiakkaille Pietarsaari

Ristisuonraitti 2, 68600 Pietarsaari

Arkisin / På vardagarna 8.00 - 16.00

 

Puhelin

0207 681 240 (svenska)

020 7681 200 (suomi)

 

Sähköpostit

Myynti: myynti.pietarsaari@lounea.fi

IT-Tuki: it.pietarsaari@lounea.fi

Huoltokutsu: huolto@lounea.fi

Teitä palvelevat

Kimmo Vesa
Kimmo Vesa
Aluepäällikkö
Puhelinnumero
040 715 0181
Sähköposti
kimmo.vesa@lounea.fi
Thomas Lind
Thomas Lind
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 169 0245
Sähköposti
thomas.lind@lounea.fi
Anton Kallvik
Anton Kallvik
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
050 431 4485
Sähköposti
anton.kallvik@lounea.fi
Jonas Andersson
Jonas Andersson
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.pietarsaari@lounea.fi
Aki Snåre
Aki Snåre
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.pietarsaari@lounea.fi
Mikael Westerlund
Mikael Westerlund
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.pietarsaari@lounea.fi
Sammy Svenlin
Sammy Svenlin
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Juho Tynkkinen
Juho Tynkkinen
Palvelujohtaja, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
0400 720 710
Sähköposti
juho.tynkkinen@lounea.fi
Tapio Minkkinen
Tapio Minkkinen
Palvelupäällikkö, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
044 276 7911
Sähköposti
tapio.minkkinen@lounea.fi
Mattias Björkqvist
Mattias Björkqvist
Kehitysjohtaja
Puhelinnumero
040 023 7710
Sähköposti
mattias.bjorkqvist@lounea.fi
Katri Niskanen
Katri Niskanen
Päällikkö, laitetoimitukset
Puhelinnumero
0400 286 790
Sähköposti
katri.niskanen@lounea.fi
Terhi Nygård
Terhi Nygård
HR-asiantuntija
Puhelinnumero
040 6260506
Sähköposti
terhi.nygard@lounea.fi
Sari Paavilainen
Sari Paavilainen
Markkinointikoordinaattori
Puhelinnumero
040 775 5357
Sähköposti
sari.paavilainen@lounea.fi

Liiketoiminnan johto

Jari Toivola Lounea
Jari Toivola
Toimitusjohtaja, Lounea Yritysratkaisut Oy
Puhelinnumero
029 707 0101
Sähköposti
jari.toivola@lounea.fi
Julius Lindholm
Julius Lindholm
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
044 745 0572
Sähköposti
julius.lindholm@lounea.fi