Lounea Kajaani

Kajaanissa olemme toimineet paikallisena ICT- ja tulostusratkaisuiden tarjoajana vuodesta 2005 lähtien Oy Canorama Ab:na aina vuoteen 2020, jolloin liityimme osaksi Lounea-konsernia ja yritysnimemme muuttui Lounea Yritysratkaisut Oy:ksi. Paikallisesta yrityksestä on vuosien aikana kasvanut valtakunnallinen digitaalisten palveluiden toimija. Tarjoamme asiakkaillemme täyden palvelun aina tarpeiden kartoituksesta ylläpitoon.

 

Tarjoamme yrityksellesi:

Yhteystiedot yritysasiakkaille Kajaani

Viestitie 2, 87700 Kajaani

Arkisin 8-16

 

Puhelin

020 7681 200

 

Sähköpostit

Myynti: myynti.kajaani@lounea.fi

IT-Tuki: it.kajaani@lounea.fi

Huoltokutsu: huolto@lounea.fi

Service Desk

Etätuki arkisin klo 8.00-17.00

puh. 020 1122 699

servicedesk@lounea.fi

Teitä palvelevat

Ilkka Malinen
Ilkka Malinen
Aluepäällikkö
Puhelinnumero
040 630 7429
Sähköposti
ilkka.malinen@lounea.fi
Ville Mikkonen
Ville Mikkonen
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 654 2101
Sähköposti
ville.mikkonen@lounea.fi
Vesa Laitila
Vesa Laitila
Järjestelmäasiantuntija
Ilkka Sanelma
Ilkka Sanelma
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.kajaani@lounea.fi
Matti Pulkkinen
Matti Pulkkinen
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Juho Tynkkinen
Juho Tynkkinen
Palvelujohtaja, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
0400 720 710
Sähköposti
juho.tynkkinen@lounea.fi
Tapio Minkkinen
Tapio Minkkinen
Palvelupäällikkö, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Sähköposti
tapio.minkkinen@lounea.fi
Mattias Björkqvist
Mattias Björkqvist
Palvelujohtaja, IT-palvelut
Puhelinnumero
040 023 7710
Sähköposti
mattias.bjorkqvist@lounea.fi
Katri Niskanen
Katri Niskanen
Palvelukeskuspäällikkö
Puhelinnumero
0400 286 796
Sähköposti
katri.niskanen@lounea.fi
Sari Paavilainen
Sari Paavilainen
Markkinointikoordinaattori
Puhelinnumero
040 775 5357
Sähköposti
sari.paavilainen@lounea.fi
Terhi Nygård
Terhi Nygård
HR-asiantuntija
Puhelinnumero
040 6260506
Sähköposti
terhi.nygard@lounea.fi

Liiketoiminnan johto

Julius Lindholm
Julius Lindholm
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
044 745 0572
Sähköposti
julius.lindholm@lounea.fi