Lounea Järvenpää

Järvenpäässä olemme toimineet paikallisena ICT- ja tulostusratkaisuiden tarjoajana vuodesta 2015 lähtien Oy Canorama Ab:na aina vuoteen 2020, jolloin liityimme osaksi Lounea-konsernia ja yritysnimemme muuttui Lounea Yritysratkaisut Oy:ksi. Paikallisesta yrityksestä on vuosien aikana kasvanut valtakunnallinen digitaalisten palveluiden toimija. Tarjoamme asiakkaillemme täyden palvelun aina tarpeiden kartoituksesta ylläpitoon.

 

Tarjoamme yrityksellesi:

Yhteystiedot yritysasiakkaille Järvenpää

Kielokatu 2, 04430 Järvenpää

Avoinna sopimuksen mukaan.

 

Puhelin

020 7681 200

 

Sähköpostit

Myynti: myynti.jarvenpaa@lounea.fi

IT-Tuki: it.jarvenpaa@lounea.fi

Huoltokutsu:huolto@lounea.fi

Service Desk

Etätuki arkisin klo 8.00-17.00

puh. 020 1122 699

servicedesk@lounea.fi

Teitä palvelevat

Toni Vuohelainen
Toni Vuohelainen
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
050 422 1454
Sähköposti
toni.vuohelainen@lounea.fi
Petri Lääperi
Petri Lääperi
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 535 6245
Sähköposti
petri.laaperi@lounea.fi
Sami Ruuskanen
Sami Ruuskanen
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 836 9903
Sähköposti
sami.ruuskanen@lounea.fi
Juha Palkeinen
Juha Palkeinen
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 836 9902
Sähköposti
juha.palkeinen@lounea.fi
Erkki Autere
Erkki Autere
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.jarvenpaa@lounea.fi
Lauri Mustakallio
Lauri Mustakallio
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.jarvenpaa@lounea.fi
Harri Hemiä
Harri Hemiä
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.jarvenpaa@lounea.fi
Pasi ratilainen
Pasi Ratilainen
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.jarvenpaa@lounea.fi
HannuVuorinen
Hannu Vuorinen
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Aki Siltanen
Aki Siltanen
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Miia Mölkänen
Miia Mölkänen
Palveluvastaava
Sähköposti
hallinto@lounea.fi
Juho Tynkkinen
Juho Tynkkinen
Palvelujohtaja, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
0400 720 710
Sähköposti
juho.tynkkinen@lounea.fi
Tapio Minkkinen
Tapio Minkkinen
Palvelupäällikkö, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
044 276 7911
Sähköposti
tapio.minkkinen@lounea.fi
Mikko Komi
Mikko Komi
Palvelujohtaja, IT
Puhelinnumero
029 7070 121
Sähköposti
mikko.komi@lounea.fi
Mattias Björkqvist
Mattias Björkqvist
Kehitysjohtaja
Puhelinnumero
040 023 7710
Sähköposti
mattias.bjorkqvist@lounea.fi
Markku Ylitalo
Markku Ylitalo
Kehityspäällikkö
Puhelinnumero
040 076 3253
Sähköposti
markku.ylitalo@lounea.fi
Pauliina Lekberg Lounea
Pauliina Lekberg
Markkinointipäällikkö, yritysasiakkaat
Puhelinnumero
029 7070 605
Sähköposti
pauliina.lekberg@lounea.fi
Sari Paavilainen
Sari Paavilainen
Markkinointikoordinaattori
Puhelinnumero
040 775 5357
Sähköposti
sari.paavilainen@lounea.fi
Terhi Nygård
Terhi Nygård
HR-asiantuntija
Puhelinnumero
040 6260506
Sähköposti
terhi.nygard@lounea.fi

Liiketoiminnan johto

Petri Syväjärvi
Petri Syväjärvi
Toimitusjohtaja, Lounea Yritysratkaisut Oy
Puhelinnumero
029 7070 141
Sähköposti
petri.syvajarvi@lounea.fi
Toni Vuohelainen
Toni Vuohelainen
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
050 422 1454
Sähköposti
toni.vuohelainen@lounea.fi