Valokuitumyynti yksityisille - yhteystiedot
Valokuitumyynti yksityisille - yhteystiedot

Ota yhteyttä alueesi asiantuntijoihin ja myyjiin

Asutko omakoti- tai paritalossa ja olet kiinnostunut valokuidusta, tuotteidemme tai palveluidemme tilaamisesta tai haluaisit kysyä yleisesti lisätietoa Louneasta? Asiantuntijamme kertovat ja neuvovat sinua mielellään valokuituun liittyvissä kysymyksissä.

Etelä-Karjala

Imatra, Lappeenranta

Merja Viikki
Merja Viikki
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0532
Sähköposti
merja.viikki@lounea.fi

Kuopio

Maud Holtegaard
Maud Holtegaard
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0645
Sähköposti
maud.holtegaard@lounea.fi
Marjo Heikkinen
Marjo Heikkinen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 203
Sähköposti
marjo.heikkinen@lounea.fi
Peetu Pöntinen Lounea
Peetu Pöntinen
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 7070412
Sähköposti
peetu.pontinen@lounea.fi
Teemu Tiilikainen Lounea
Teemu Tiilikainen
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 7070421
Sähköposti
teemu.tiilikainen@lounea.fi

Etelä-Pohjanmaa

Seinäjoki, Ilmajoki, Lapua, Kauhava

Aapo Kortesluoma
Aapo Kortesluoma
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 215
Sähköposti
aapo.kortesluoma@lounea.fi
Esko Kauppila
Esko Kauppila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0192
Sähköposti
esko.kauppila@lounea.fi
Jenna Heikkilä
Jenna Heikkilä
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0661
Sähköposti
jenna.heikkila@lounea.fi
Markus Peltola
Markus Peltola
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0194
Sähköposti
markus.peltola@lounea.fi
Vesa Peltonen
Vesa Peltonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 343
Sähköposti
vesa.peltonen@lounea.fi

Kanta-Häme

Hämeenlinna, Hattula, Parola, Janakkala

Tony Kuntsi Lounea
Tony Kuntsi
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0622
Sähköposti
tony.kuntsi@lounea.fi
Sami Hakala Lounea
Sami Hakala
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0332
Sähköposti
sami.hakala@lounea.fi
Janne Relander, myyntineuvottelija
Janne Relander
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0689
Sähköposti
janne.relander@lounea.fi
Mika Hakala 200x200
Mika Hakala
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0333
Sähköposti
mika.hakala@lounea.fi
Jere Hintsanen
Jere Hintsanen
Myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 7070 695
Sähköposti
jere.hintsanen@lounea.fi
Nico Marhamäki, Lounea
Nico Marjamäki
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0688
Sähköposti
nico.marjamaki@lounea.fi

Forssa

Sami Hakala Lounea
Sami Hakala
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0332
Sähköposti
sami.hakala@lounea.fi
Tony Kuntsi Lounea
Tony Kuntsi
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0622
Sähköposti
tony.kuntsi@lounea.fi

Keski-Pohjanmaa

Kokkola

Janina Keski-Sipilä
Janina Keski-Sipilä
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 7070 214
Sähköposti
janina.keski-sipila@lounea.fi
Ari Heikkinen
Ari Heikkinen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 211
Sähköposti
ari.heikkinen@lounea.fi
Markus Peltola
Markus Peltola
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0194
Sähköposti
markus.peltola@lounea.fi
Esko Kauppila
Esko Kauppila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0192
Sähköposti
esko.kauppila@lounea.fi

Keski-Suomi

Jyväskylä, Laukaa, Muurame

Jesse Lampinen
Jesse Lampinen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 653
Sähköposti
jesse.lampinen@lounea.fi
Nico Jormalainen
Nico Jormalainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 670
Sähköposti
nico.jormalainen@lounea.fi
Sara Nazari
Sara Nazari
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 269
Sähköposti
sara.nazari@lounea.fi
Jaakko Lempinen
Jaakko Lempinen
Myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 461
Sähköposti
jaakko.lempinen@lounea.fi
Lauri Ahkera
Lauri Ahkera
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 205
Sähköposti
lauri.ahkera@lounea.fi
Jimi Tulonen
Jimi Tulonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0568
Sähköposti
jimi.tulonen@lounea.fi
Risto Lappalainen
Risto Lappalainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 204
Sähköposti
risto.lappalainen@lounea.fi
Joona Hautamäki
Joona Hautamäki
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0646
Sähköposti
joona.hautamaki@lounea.fi

Äänekoski

Risto Lappalainen
Risto Lappalainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 204
Sähköposti
risto.lappalainen@lounea.fi

Pirkanmaa

Tampere, Nokia, Ylöjärvi, Iittala, Akaa, Sastamala

Timo Kumpulainen
Timo Kumpulainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0573
Sähköposti
timo.kumpulainen@lounea.fi
Sara Nazari
Sara Nazari
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 269
Sähköposti
sara.nazari@lounea.fi
Mika Hakala 200x200
Mika Hakala
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0333
Sähköposti
mika.hakala@lounea.fi
Tuomas Rajala
Tuomas Rajala
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 7070 671
Sähköposti
tuomas.rajala@lounea.fi
Karri Nurminen
Karri Nurminen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0575
Sähköposti
karri.nurminen@lounea.fi
Joona Hautamäki
Joona Hautamäki
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0646
Sähköposti
joona.hautamaki@lounea.fi
Lauri Ahkera
Lauri Ahkera
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 205
Sähköposti
lauri.ahkera@lounea.fi

Pohjanmaa

Vaasa

Britt Widd
Britt Widd
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0574
Sähköposti
britt.widd@lounea.fi
Patrik Snellman
Patrik Snellman
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 229
Sähköposti
patrik.snellman@lounea.fi
Tomi Luoma
Tomi Luoma
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 341
Sähköposti
tomi.luoma@lounea.fi
Topias Vakkuri
Topias Vakkuri
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 323
Sähköposti
topias.vakkuri@lounea.fi

Pohjois-Karjala

Joensuu

Merja Viikki
Merja Viikki
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0532
Sähköposti
merja.viikki@lounea.fi
Mikko Paju
Mikko Paju
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0564
Sähköposti
mikko.paju@lounea.fi
Kasper Karjalainen
Kasper Karjalainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070374
Sähköposti
kasepr.karjalainen@lounea.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Ylivieska

Ari Heikkinen
Ari Heikkinen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 211
Sähköposti
ari.heikkinen@lounea.fi

Oulu

Emmi Ahola
Emmi Ahola
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 340
Sähköposti
emmi.ahola@lounea.fi
Minna-Mari Jurvansuu
Minna-Mari Jurvansuu
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 228
Sähköposti
minna-mari.jurvansuu@lounea.fi
Vili Vesenterä
Vili Vesenterä
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 342
Sähköposti
vili.vesentera@lounea.fi

Päijät-Häme

Lahti, Nastola

Merja Viikki
Merja Viikki
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0532
Sähköposti
merja.viikki@lounea.fi
Marko Hahl
Marko Hahl
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0679
Sähköposti
marko.hahl@lounea.fi
Mikko Paju
Mikko Paju
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0564
Sähköposti
mikko.paju@lounea.fi
Mikko Parviainen
Mikko Parviainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0692
Sähköposti
mikko.parviainen@lounea.fi

Uusimaa

Lohja, Vihti, Karkkila, Mustio (Raasepori)

Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi
Jimi Tulonen
Jimi Tulonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0568
Sähköposti
jimi.tulonen@lounea.fi
Nico Marhamäki, Lounea
Nico Marjamäki
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0688
Sähköposti
nico.marjamaki@lounea.fi
Janne Relander, myyntineuvottelija
Janne Relander
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0689
Sähköposti
janne.relander@lounea.fi
Mikko Parviainen
Mikko Parviainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0692
Sähköposti
mikko.parviainen@lounea.fi
Mikko Paju
Mikko Paju
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0564
Sähköposti
mikko.paju@lounea.fi

Vantaa

Henri Kirjavainen
Henri Kirjavainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 626
Sähköposti
henri.kirjavainen@lounea.fi

Varsinais-Suomi

Turku, Loimaa

Jukka Kankaanpää
Jukka Kankaanpää
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0452
Sähköposti
jukka.kankaanpaa@lounea.fi
Erkki Hiltunen Lounea
Erkki Hiltunen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0339
Sähköposti
erkki.hiltunen@lounea.fi

Salo, Somero

Petri Mäkitalo Lounea
Petri Mäkitalo
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0371
Sähköposti
petri.makitalo@lounea.fi

Säkylä, Urjala

Janne Relander, myyntineuvottelija
Janne Relander
myyntineuvottelija, omakoti- ja paritalot
Puhelinnumero
029 707 0689
Sähköposti
janne.relander@lounea.fi

Koski-TL, Marttila

Härkätien puhelimen alueet