valokuitumyynnin yhteystiedot
Valokuitumyynti yksityisille - yhteystiedot

Salon seutu ja Somero

Petri Mäkitalo Lounea
Petri Mäkitalo
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0371
Sähköposti
petri.makitalo@lounea.fi

Forssan seutu

Sami Hakala Lounea
Sami Hakala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0332
Sähköposti
sami.hakala@lounea.fi
Tony Kuntsi Lounea
Tony Kuntsi
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0622
Sähköposti
tony.kuntsi@lounea.fi

Sastamalan, Huittisten ja Urjalan alueet

Marco Salmi Lounea
Marco Salmi
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0239
Sähköposti
marco.salmi@lounea.fi

Turun seutu

Jukka Kankaanpää Lounea
Jukka Kankaanpää
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0452
Sähköposti
jukka.kankaanpaa@lounea.fi
Erkki Hiltunen Lounea
Erkki Hiltunen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0339
Sähköposti
erkki.hiltunen@lounea.fi
Juuso Forsman Lounea
Juuso Forsman
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0626
Sähköposti
juuso.forsman@lounea.fi

Loimaa

Lohjan ja Vihdin alueet

Säkylän alue

Jukka Kankaanpää Lounea
Jukka Kankaanpää
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0452
Sähköposti
jukka.kankaanpaa@lounea.fi
Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi
myyntineuvottelija
Jimi Saikkonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0660
Sähköposti
jimi.saikkonen@lounea.fi

Janakkala

Mika Hakala 200x200
Mika Hakala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0333
Sähköposti
mika.hakala@lounea.fi
Alex Ahkera
Alex Ahkera
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0673
Sähköposti
alex.ahkera@lounea.fi
Tuomas Rajala
Tuomas Rajala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
044 7733 138
Sähköposti
tuomas.rajala@lounea.fi
Nico Marhamäki, Lounea
Nico Marjamäki
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0688
Sähköposti
nico.marjamaki@lounea.fi
Janne Relander, myyntineuvottelija Janakkala
Janne Relander
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0689
Sähköposti
janne.relander@lounea.fi
Riku Virtanen, Lounea
Riku Virtanen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0687
Sähköposti
riku.virtanen@lounea.fi