valokuitumyynnin yhteystiedot taloyhtiöille
Valokuitumyynti taloyhtiöille - yhteystiedot

Salon seutu, Akaa, Seinäjoki, Lapua ja Kauhava

Jarkko Pihlaja Lounea
Jarkko Pihlaja
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0406
Sähköposti
jarkko.pihlaja@lounea.fi

Loimaa ja Turun seutu, Jyväskylä, Renko, Marttila, Koski Tl, Tarvasjoki, Aura

Sami Mattila
Sami Mattila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0331
Sähköposti
sami.mattila@lounea.fi

Forssa, Imatra, Janakkala, Karkkila, Loimaa, Somero, Lappeenranta ja Vantaa

Tanja Tamminen
Tanja Tamminen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0405
Sähköposti
tanja.tamminen@lounea.fi

Sastamalan, Huittisten, Harjavallan, Urjalan, Vihdin, Lohjan, Nokian, Säkylän, Nastolan ja Vaasan alueet

myyntineuvottelija
Lauri Sihvonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0649
Sähköposti
lauri.sihvonen@lounea.fi

Kuopio, Siilinjärvi, Nilsiä, Oulu

Niko Viitanen
Niko Viitanen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 7070 212
Sähköposti
niko.viitanen@lounea.fi

Puhelinnumero:

Johto

Jussi Aaltonen
Jussi Aaltonen
Myyntipäällikkö, taloyhtiömyynti
Puhelinnumero
029 7070 133
Sähköposti
jussi.aaltonen@lounea.fi