valokuitumyynnin yhteystiedot taloyhtiöille
Valokuitumyynti taloyhtiöille - yhteystiedot

Salon seutu

Jarkko Pihlaja Lounea
Jarkko Pihlaja
myyntineuvottelija, tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0406
Sähköposti
jarkko.pihlaja@lounea.fi

Loimaa ja Turun seutu

Sami Mattila
Sami Mattila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0331
Sähköposti
sami.mattila@lounea.fi

Forssa ja Somero

Tanja Tamminen Lounea
Tanja Tamminen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0405
Sähköposti
tanja.tamminen@lounea.fi

Sastamalan ja Urjalan alueet

Marco Salmi Lounea
Marco Salmi
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0239
Sähköposti
marco.salmi@lounea.fi

Lohja ja Vihti

Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi

Säkylän alue

myyntineuvottelija
Lauri Sihvonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0649
Sähköposti
lauri.sihvonen@lounea.fi