Yritysasiakaspalvelu

Puh. 0800 30301  arkisin klo 8.00-16.00
yritysasiakaspalvelu@lounea.fi

Eetu Peltomäki
Eetu Peltomäki
Yrityspalvelut
Mira Syrjänpää
Mira Syrjänpää
Yrityspalvelut
Petteri Heinimaa
Petteri Heinimaa
Yrityspalvelut

Yritysmyynti

Jussi Aaltonen
Jussi Aaltonen
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 133
Sähköposti
jussi.aaltonen@lounea.fi
Otto Lahti
Otto Lahti
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 103
Sähköposti
otto.lahti@lounea.fi
Leena Syväoja
Leena Syväoja
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 155
Sähköposti
leena.syvaoja@lounea.fi
Kalle Timonen
Kalle Timonen
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 680
Sähköposti
kalle.timonen@lounea.fi
Teemu Kotamäki
Teemu Kotamäki
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 135
Sähköposti
teemu.kotamaki@lounea.fi
Ville Forsman
Ville Forsman
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 107
Sähköposti
ville.forsman@lounea.fi
Niko Kurppa Lounea
Niko Kurppa
ICT-palvelut
Puhelinnumero
029 7070 336
Sähköposti
niko.kurppa@lounea.fi
Jussi Örling
Jussi Örling
yrityskuituverkot
Puhelinnumero
029 7070 132
Sähköposti
jussi.orling@lounea.fi
Marco Salmi Lounea
Marco Salmi
Aluepäällikkö, Sastamala
Puhelinnumero
029 7070 239
Sähköposti
marco.salmi@lounea.fi
Heli Valanne
Heli Valanne
Tietoturvapalvelut
Puhelinnumero
029 7070 690
Sähköposti
heli.valanne@lounea.fi
Martti Mäki
Martti Mäki
Tietoturvapalvelut
Puhelinnumero
029 7070 502
Sähköposti
martti.maki@lounea.fi
Kalle Blomqvist
Kalle Blomqvist
Liiketoimintasovellukset
Puhelinnumero
029 7070 134
Sähköposti
kalle.blomqvist@lounea.fi
Jukka Pasanen
Jukka Pasanen
Liiketoimintasovellukset
Puhelinnumero
029 7070 143
Sähköposti
jukka.pasanen@lounea.fi
reija Koivisto
Reija Koivisto
Liiketoimintasovellukset
Puhelinnumero
0297070644
Sähköposti
reija.koivisto@lounea.fi
Ville Peltonen
Ville Peltonen
Julkiset asiakkaat
Puhelinnumero
029 7070142
Sähköposti
ville.peltonen@lounea.fi

Yritysliiketoiminnan johto

Petri Syväjärvi
Petri Syväjärvi
Johtaja, yritysliiketoiminta
Puhelinnumero
029 7070 141
Sähköposti
petri.syvajarvi@lounea.fi
Jari Lehtiö
Jari Lehtiö
Päällikkö, Ratkaisumyynti ja julkiset asiakkaat
Puhelinnumero
029 7070 131
Sähköposti
jari.lehtio@lounea.fi
Ville Isotalo
Ville Isotalo
Liiketoimintapäällikkö, Tietoturvaliiketoiminta
Puhelinnumero
029 7070 511
Sähköposti
ville.isotalo@lounea.fi
Janne Alifrosti Lounea
Janne Alifrosti
Päällikkö, Ratkaisumyynti ja yritysasiakkaat
Puhelinnumero
029 7070 177
Sähköposti
janne.alifrosti@lounea.fi
Mikko Komi
Mikko Komi
Liiketoimintapäällikkö, IT-liiketoiminta
Puhelinnumero
029 7070 121
Sähköposti
mikko.komi@lounea.fi
Tarja Satonen Lounea
Tarja Satonen
tuotepäällikkö, tuotteet ja palvelut
Puhelinnumero
029 7070 105
Sähköposti
tarja.satonen@lounea.fi
Antti Ketonen
Antti Ketonen
Päällikkö, IT-ylläpitopalvelut
Puhelinnumero
029 7070 114
Sähköposti
antti.ketonen@lounea.fi
Pauliina Lekberg Lounea
Pauliina Lekberg
markkinointipäällikkö, yritysasiakkaat
Puhelinnumero
029 7070 605
Sähköposti
pauliina.lekberg@lounea.fi
Satu Kosonen
Satu Kosonen
Asiakaspalvelupäällikkö
Puhelinnumero
029 7070352
Sähköposti
satu.kosonen@lounea.fi