Yhteystiedot yritysasiakkaille Riihimäki

Hämeenkatu 4, 11100 Riihimäki

Avoinna sopimuksen mukaan.

 

Puhelin

020 7681 200

 

Sähköpostit

Myynti: myynti.riihimaki@lounea.fi

IT-Tuki: it.riihimaki@lounea.fi

Huoltokutsu: huolto@lounea.fi

 

 

Service Desk

Etätuki arkisin klo 8.00-17.00

puh. 020 1122 699

servicedesk@lounea.fi

Teitä palvelevat

Pasi Helminen
Pasi Helminen
Aluepäällikkö
Puhelinnumero
040 568 8205
Sähköposti
pasi.helminen@lounea.fi
Laura Rantanen
Laura Rantanen
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 351 5424
Sähköposti
laura.rantanen@lounea.fi
Hermanni Heikkurinen
Hermanni Heikkurinen
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
050 304 7227
Sähköposti
hermanni.heikkurinen@lounea.fi
Jani Virtanen
Jani Virtanen
Palvelupäällikkö, IT-palvelut
Puhelinnumero
040 038 9745
Sähköposti
Jani.virtanen@lounea.fi
Timo sahi
Timo Sahi
Palvelupäällikkö, IT-arkkitehtitiimi
Puhelinnumero
040 705 7580
Sähköposti
timo.sahi@lounea.fi
Mika Simonen
Miko Simonen
IT-arkkitehti
Sami Grönlund
Sami Grönlund
Järjestelmäasiantuntija
Toni Luode
Toni Luode
Järjestelmäasiantuntija
Taina Väyrynen
Taina Väyrynen
Palveluvastaava
Sähköposti
hallinto@lounea.fi
Sari Paavilainen
Sari Paavilainen
Markkinointikoordinaattori
Puhelinnumero
040 775 5357
Sähköposti
sari.paavilainen@lounea.fi
Juho Tynkkinen
Juho Tynkkinen
Palvelujohtaja, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
0400 720 710
Sähköposti
juho.tynkkinen@lounea.fi
Mattias Björkqvist
Mattias Björkqvist
Palvelujohtaja, IT-palvelut
Puhelinnumero
040 023 7710
Sähköposti
mattias.bjorkqvist@lounea.fi
Katri Niskanen
Katri Niskanen
Palvelukeskuspäällikkö
Puhelinnumero
0400 286 796
Sähköposti
katri.niskanen@lounea.fi
Terhi Nygård
Terhi Nygård
HR-asiantuntija
Puhelinnumero
040 6260506
Sähköposti
terhi.nygard@lounea.fi

Liiketoiminnan johto

Toni Vuohelainen
Toni Vuohelainen
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
050 422 1454
Sähköposti
toni.vuohelainen@lounea.fi