Lounea Kauhajoki

Kauhajoella olemme toimineet paikallisena ICT- ja tulostusratkaisuiden tarjoajana vuodesta 2015 lähtien Oy Canorama Ab:na aina vuoteen 2020, jolloin liityimme osaksi Lounea-konsernia ja yritysnimemme muuttui Lounea Yritysratkaisut Oy:ksi. Paikallisesta yrityksestä on vuosien aikana kasvanut valtakunnallinen digitaalisten palveluiden toimija. Tarjoamme asiakkaillemme täyden palvelun aina tarpeiden kartoituksesta ylläpitoon.

 

Tarjoamme yrityksellesi:

Yhteystiedot yritysasiakkaille Kauhajoki

Topeeka 56-58, 61800 Kauhajoki

Avoinna sopimuksen mukaan.

 

Puhelin

020 7681 200

 

Sähköpostit

Myynti: myynti.kauhajoki@lounea.fi

IT-Tuki: it.kauhajoki@lounea.fi

Huoltokutsu: huolto@lounea.fi

Service Desk

Etätuki arkisin klo 8.00-17.00

puh. 020 1122 699

servicedesk@lounea.fi

Teitä palvelevat

Julius Lindholm
Julius Lindholm
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
044 745 0572
Sähköposti
julius.lindholm@lounea.fi
Matti Heinonen
Matti Heinonen
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
040 539 3218
Sähköposti
matti.heinonen@lounea.fi
Mikko Lassila
Mikko Lassila
Asiakkuuspäällikkö
Puhelinnumero
0500 564 625
Sähköposti
mikko.lassila@lounea.fi
Markku Ylitalo
Markku Ylitalo
Palvelupäällikkö, IT
Puhelinnumero
0400 763 253
Sähköposti
etunimi.sukunimi@lounea.fi
Jani Paananen
Jani Paananen
järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
Jani.paananen@lounea.fi
Eetu Huhtala
Eetu Huhtala
Järjestelmäasiantuntija
Sähköposti
it.seinajoki@lounea.fi
Tuomas lahti
Tuomas Lahti
Järjestelmäasiantuntija
Miikka Heikkinen
Miikka Heikkinen
IT-arkkitehti
Pekka Kallio-Kujala
Pekka Kallio-Kujala
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Veli-Pekka Lahdenperä
Veli-Pekka Lahdenperä
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Timo Viitamäki
Timo Viitamäki
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Teemu Niemi
Tekninen asiantuntija
Sähköposti
huolto@lounea.fi
Annika Talonen
Annika Talonen
Palveluvastaava
Sähköposti
hallinto@lounea.fi
Johanna Alanen
Johanna Alanen
Palveluvastaava
Sähköposti
hallinto@lounea.fi
Juho Tynkkinen
Juho Tynkkinen
Palvelujohtaja, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Puhelinnumero
0400 720 710
Sähköposti
juho.tynkkinen@lounea.fi
Tapio Minkkinen
Tapio Minkkinen
Palvelupäällikkö, tulostus- ja tiedonhallintapalvelut
Sähköposti
tapio.minkkinen@lounea.fi
Mattias Björkqvist
Mattias Björkqvist
Palvelujohtaja, IT-palvelut
Puhelinnumero
040 023 7710
Sähköposti
mattias.bjorkqvist@lounea.fi
Katri Niskanen
Katri Niskanen
Palvelukeskuspäällikkö
Puhelinnumero
0400 286 796
Sähköposti
katri.niskanen@lounea.fi
Sari Paavilainen
Sari Paavilainen
Markkinointikoordinaattori
Puhelinnumero
040 775 5357
Sähköposti
sari.paavilainen@lounea.fi
Terhi Nygård
Terhi Nygård
HR-asiantuntija
Puhelinnumero
040 6260506
Sähköposti
terhi.nygard@lounea.fi

Johto

Julius Lindholm
Julius Lindholm
Liiketoimintajohtaja
Puhelinnumero
044 745 0572
Sähköposti
julius.lindholm@lounea.fi