Valokuitumyynti

Ota yhteyttä tai pyydä yhteydenottoa

Haluatko keskustella valokuidusta, tilata tai kysyä lisää? Asiantuntijamme kertovat ja neuvovat sinua mielellään valokuituun liittyvissä kysymyksissä.

Omakotitalo- ja paritaloasiakkaat

Britt Widd
Britt Widd
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0574
Sähköposti
britt.widd@lounea.fi
Elias Hiltunen
Elias Hiltunen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0264
Sähköposti
elias.hiltunen@lounea.fi
Esko Kauppila
Esko Kauppila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0192
Sähköposti
esko.kauppila@lounea.fi
Henri Kivineva
Henri Kivineva
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0372
Sähköposti
henri.kivineva@lounea.fi
Jukka Harju
Jukka Harju
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0193
Sähköposti
jukka.harju@lounea.fi
Jenna Heikkilä
Jenna Heikkilä
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0661
Sähköposti
jenna.heikkila@lounea.fi
Markus Peltola
Markus Peltola
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0194
Sähköposti
markus.peltola@lounea.fi
Timo Kumpulainen
Timo Kumpulainen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0573
Sähköposti
timo.kumpulainen@lounea.fi
Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi

Taloyhtiöasiakkaat

Jarkko Pihlaja Lounea
Jarkko Pihlaja
myyntineuvottelija, tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0406
Sähköposti
jarkko.pihlaja@lounea.fi