valokuitumyynti Akaa
Ota yhteyttä

Ota yhteyttä tai pyydä yhteydenottoa

Haluatko keskustella valokuidusta, tilata tai kysyä lisää? Asiantuntijamme kertovat ja neuvovat sinua mielellään valokuituun liittyvissä kysymyksissä.

Omakotitalo- ja paritaloasiakkaat

Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
myyntineuvottelija, tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi
Janne Relander, myyntineuvottelija Janakkala
Janne Relander
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0689
Sähköposti
janne.relander@lounea.fi
Mika Hakala 200x200
Mika Hakala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0333
Sähköposti
mika.hakala@lounea.fi
Nico Marhamäki, Lounea
Nico Marjamäki
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0688
Sähköposti
nico.marjamaki@lounea.fi
Riku Virtanen, Lounea
Riku Virtanen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0687
Sähköposti
riku.virtanen@lounea.fi

Taloyhtiöasiakkaat

Jarkko Pihlaja Lounea
Jarkko Pihlaja
myyntineuvottelija, tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0406
Sähköposti
jarkko.pihlaja@lounea.fi

Yritysasiakkaat

Marco Salmi Lounea
Marco Salmi
Projektimyynti
Puhelinnumero
029 707 0239
Sähköposti
marco.salmi@lounea.fi