Palvelupisteemme lähellä sinua
Palvelupisteemme

Lounea Palvelut Oy - toimipisteet

Palvelemme puhelimitse 0800-30300
Yritysasiakaspalvelu 0800-30301
Asiakastuki ja häiriöilmoitukset 0800-30304

Salo (päätoimipaikka)

Tehdaskatu 6, 24100 Salo
Arkisin klo 9.00 - 16.30

Forssa

Viksbergintie 1, 30100 Forssa
Arkisin klo 9.00 - 16.30

Palvelupiste on suljettuna toistaiseksi vesivahingosta aiheutuneen remontin vuoksi.

Lohja

Asemanrinne 9, 08500 Lohja

Marttila

Härkätie 733, 21490 Marttila
Avoinna: Ma -ke 8-16, to 9-17, pe 8-16

Sastamala

Marttilankatu 5, 38200 Sastamala
Arkisin klo 9.00 - 16.30

Palvelupisteemme avataan perjantaina 3.2.2023 poikkeuksellisesti klo 12.

 

Somero

Heikintie 4, 31400 Somero
Avoinna: Ma ja To klo 9.30-16.30
(palvelupiste suljettuna päivisin klo 12-13)

Palvelupiste suljetaan pysyvästi 1.3.2023

Turku

Mustionkatu 2, 20750 Turku


 

Lounea Yritysratkaisut Oy - toimipisteet

Palvelemme puhelimitse: 020 768 1200
Vi betjänar per telefon på svenska: 020 768 1240
Huoltokutsut: huolto@lounea.fi

Kokkola (päätoimipaikka)

Rantakatu 14-16, 67100 Kokkola
Arkisin  / på vardagarna  8.00-16.00

Myynti: myynti.kokkola@lounea.fi
IT-tuki: it.kokkola@lounea.fi

Helsinki

Lauttasaarentie 15, 00200 Helsinki

Myynti: myynti.helsinki@lounea.fi
IT-tuki: it.helsinki@lounea.fi

Hyvinkää

Hämeenkatu 4, 05800 Hyvinkää

Myynti: myynti.riihimaki@lounea.fi
IT-tuki: it.riihimaki@lounea.fi

Hämeenlinna

Suomen kasarmin katu 20, 13100 Hämeenlinna

Myynti: myynti.hameenlinna@lounea.fi
IT-tuki: it.hameenlinna@lounea.fi

Järvenpää

Kielokatu 2, 04430 Järvenpää

Myynti: myynti.jarvenpaa@lounea.fi
IT-tuki: it.jarvenpaa@lounea.fi

Kajaani

Viestitie 2, 87700 Kajaani
Arkisin 8.00-16.00

Myynti: myynti.kajaani@lounea.fi
IT-tuki: it.kajaani@lounea.fi

Kauhajoki

Topeeka 56-58, 61800 Kauhajoki

Myynti: myynti.kauhajoki@lounea.fi
IT-tuki: it.kauhajoki@lounea.fi

Kuusamo

Kitkantie 31-33, 93600 Kuusamo

Myynti: myynti.kuusamo@lounea.fi
IT-tuki: it.kuusamo@lounea.fi

Pietarsaari

Ristisuonraitti 2, 68600 Pietarsaari
Arkisin / på vardagarna 8.00-16.00

Myynti: myynti.pietarsaari@lounea.fi
IT-tuki: it.pietarsaari@lounea.fi

Riihimäki

Hämeenkatu 4, 11100 Riihimäki

Myynti: myynti.riihimaki@lounea.fi
IT-tuki: it.riihimaki@lounea.fi

Huoltokutsu:huolto@lounea.fi

Seinäjoki

Tuottajantie 29, 60100 Seinäjoki
Arkisin 8.00-16.00

Myynti: myynti.seinajoki@lounea.fi
IT-tuki: it.seinajoki@lounea.fi

Tampere

Haarlankatu 4 E 3 krs., 33230 Tampere

Myynti: myynti.tampere@lounea.fi
IT-tuki: it.tampere@lounea.fi

Ylivieska

Ollilanojankatu 1, 84100 Ylivieska
Arkisin 8.00-16.00

Myynti: myynti.ylivieska@lounea.fi
IT-tuki: it.ylivieska@lounea.fi

Keskusvarasto

Höyläämönkatu 3, 67100 Kokkola
puh. 0207 681 200
Keskusvarastolla ei ole asiakaspalvelupistettä. 


 

Jälleenmyyjät

AKR Data Oy 

Turuntie 10
32200 Loimaa

Arkisin klo 9.00-17.00

 

Paimion Tietotekniikka

Vistantie 15
21530 Paimio

Arkisin klo 10.00-17.00