ota yhteyttä
Ota yhteyttä

Ota yhteyttä tai pyydä yhteydenottoa

Haluatko keskustella valokuidusta, tilata tai kysyä lisää? Asiantuntijamme kertovat ja neuvovat sinua mielellään valokuituun liittyvissä kysymyksissä.

Omakotitaloasiakkaat

Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi
Alex Ahkera
Alex Ahkera
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0673
Sähköposti
alex.ahkera@lounea.fi
Tuomas Rajala
Tuomas Rajala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
044 7733 138
Sähköposti
tuomas.rajala@lounea.fi
Mika Hakala 200x200
Mika Hakala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0333
Sähköposti
mika.hakala@lounea.fi
Nico Marhamäki, Lounea
Nico Marjamäki
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0688
Sähköposti
nico.marjamaki@lounea.fi
Janne Relander, myyntineuvottelija Janakkala
Janne Relander
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0689
Sähköposti
janne.relander@lounea.fi
Riku Virtanen, Lounea
Riku Virtanen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0687
Sähköposti
riku.virtanen@lounea.fi

Taloyhtiöasiakkaat

Yritysasiakkaat

Sami Mattila
Sami Mattila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0331
Sähköposti
sami.mattila@lounea.fi
Jussi Örling
Jussi Örling
Projektimyynti
Puhelinnumero
029 7070 132
Sähköposti
jussi.orling@lounea.fi