ota yhteyttä
Ota yhteyttä

Ota yhteyttä tai pyydä yhteydenottoa

Haluatko keskustella valokuidusta, tilata tai kysyä lisää? Asiantuntijamme kertovat ja neuvovat sinua mielellään valokuituun liittyvissä kysymyksissä.

Omakotitaloasiakkaat

Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi
myyntineuvottelija
Miika Niskanen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0646
Sähköposti
miika.niskanen@lounea.fi
Alex Ahkera
Alex Ahkera
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0673
Sähköposti
alex.ahkera@lounea.fi
myyntineuvottelija
Mika Alin
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0647
Sähköposti
mika.alin@lounea.fi
Tuomas Rajala
Tuomas Rajala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
044 7733 138
Sähköposti
tuomas.rajala@lounea.fi

Taloyhtiöasiakkaat

Yritysasiakkaat

Sami Mattila
Sami Mattila
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0331
Sähköposti
sami.mattila@lounea.fi
Jussi Örling
Jussi Örling
Projektimyynti
Puhelinnumero
029 7070 132
Sähköposti
jussi.orling@lounea.fi