Muut yhteystiedot
Muut yhteystiedot

Lounean johto

Veli-Matti Viitanen Lounea
Veli-Matti Viitanen
Toimitusjohtaja
Puhelinnumero
029 707 0275
Sähköposti
veli-matti.viitanen@lounea.fi
Jari Lahti Lounea
Jari Lahti
Johtaja, operaattoriasiakkaat ja tuotanto
Puhelinnumero
029 707 0304
Sähköposti
jari.lahti@lounea.fi
Harri Mannonen Lounea
Harri Mannonen
Johtaja, henkilöstö- ja tietohallinto
Puhelinnumero
029 707 0273
Sähköposti
harri.mannonen@lounea.fi
Riku Päärni Lounea
Riku Päärni
Johtaja, palvelukeskus ja kehitys
Puhelinnumero
029 707 0501
Sähköposti
riku.paarni@lounea.fi
Ari Ringborg Lounea
Ari Ringborg
Johtaja, henkilö- ja taloyhtiöasiakkaat
Puhelinnumero
029 707 0301
Sähköposti
ari.ringborg@lounea.fi
Jari Toivola Lounea
Jari Toivola
Toimitusjohtaja, Lounea Yritysratkaisut Oy
Puhelinnumero
029 707 0101
Sähköposti
jari.toivola@lounea.fi

Rekrytointi ja henkilöstö

Sakari Syrjälä Lounea
Sakari Syrjälä
Henkilöstön kehittämispäällikkö, rekrytointi
Puhelinnumero
029 707 0303
Sähköposti
sakari.syrjala@lounea.fi

Markkinointi

Pauliina Lekberg Lounea
Pauliina Lekberg
Markkinointipäällikkö, yritysasiakkaat
Puhelinnumero
029 7070 605
Sähköposti
pauliina.lekberg@lounea.fi
Johdon assistentti, viestintä
Marjukka Kinnunen
johdon assistentti, viestintä ja liikelahjat
Puhelinnumero
029 707 0232
Sähköposti
marjukka.kinnunen@lounea.fi

Myynti