Lounea Oiva myynti
Lounea Oiva -myynti

Kutsu asiantuntijamme käymään, soita tai laita viestiä!

Niko Kurppa Lounea
Niko Kurppa
Lounea Oiva asiantuntija, myynti
Puhelinnumero
029 707 0336
Sähköposti
niko.kurppa@lounea.fi

Salon seutu

Tuomas Kleme Lounea
Tuomas Kleme
myyntineuvottelija, tiiminvetäjä
Puhelinnumero
029 707 0373
Sähköposti
tuomas.kleme@lounea.fi
Petri Mäkitalo Lounea
Petri Mäkitalo
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0371
Sähköposti
petri.makitalo@lounea.fi

Forssan ja Someron seutu

Sami Hakala Lounea
Sami Hakala
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0332
Sähköposti
sami.hakala@lounea.fi

Sastamalan ja Urjalan alueet

Marco Salmi Lounea
Marco Salmi
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0239
Sähköposti
marco.salmi@lounea.fi
Teppo Oras Lounea
Teppo Oras
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0229
Sähköposti
teppo.oras@lounea.fi

Turun seutu

Jukka Kankaanpää Lounea
Jukka Kankaanpää
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0452
Sähköposti
jukka.kankaanpaa@lounea.fi

Lohjan alue

Risto Lehtonen Lounea
Risto Lehtonen
myyntineuvottelija
Puhelinnumero
029 707 0407
Sähköposti
risto.lehtonen@lounea.fi

Muu Suomi

Lounea Oiva on saatavilla myös muualle Suomeen. Haluatko lisätietoa? Ota yhteyttä asiakaspalveluumme.